Online: ( 722 )
Antradienis, 20 Vasaris 2018

Rėmėjai

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
 
 
 

Spalio 15  ir Lapričio 18 dienomis Londone gyvenantys lietuviai išvys sporto šventę. Vyks „Ambasadorės taurė 2017“ krepšinio Šiais metais turnyro komandos bus suskirstytos į dvi – Didžiąją ir Mažąją  – Taures...

Turnyro organizatoriai, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje ir Britanijos lietuvių krepšinio lyga (BLKL), nusprendė šį krepšinio turnyrą daryti pagal praeitų metų formatą. Didžiojoje taurėje galės dalyvauti  visos norinčios komandos, kurios jau yra registruotos kaip komandos ir žaidžia bet kokioje lygoje. Mažoji taurė skirta mėgėjų komandoms, kurių dalyviai negali būti žaide praitais metais BLKL did taurėja arba  kitoje  EGB (1-4) div lygoje. bei dabar registruoti  bet kokioje  JK lygoje. (išskyrus žaidėjus iki U16.) Pastaroji taurė skirta vyrams, kurie gal jau renkasi salėse pažaisti, o gal dirba kartu ir tiesiog norėtų dalyvauti šiame turnyre.  
PAPILDOMA INFORMACIJA

Žaisime vadovaudamiesi oficialiomis FIBA taisyklėmis (www.fiba.com), taikant šias specifines nuostatas:
1. Vienerios rungtynės susideda iš 2 kėlinių po 10 min. nestabdant laiko (stabdoma tik antrojo kėlinio paskutinioji minutė). Mažosios taurės finalinės rungtynės dėl 1-3 vietos: varžybos susideda iš 2 kėlinių po 10 min. nestabdant laiko (stabdoma tik antrojo kėlinio 2 paskutinės minutės). Didžiosios taurės finalinės rungtynės dėl 1- 3 vietos: varžybos susideda iš 2 kėlinių po 10 min. nestabdant laiko (stabdoma tik antrojo kėlinio 2 paskutinės minutės).

 


2. Tarp kėlinių daroma 1 min. pertrauka.
3. Vienerių rungtynių metu nustatomas maksimalus 3 asmeninių pražangų skaičius.
4. Žaidėjas, nubaustas technine pražanga, netenka teisės rungtyniauti sekančiose varžybose.
Siekdami įtvirtinti ilgametę krepšinio turnyro Jungtinje Karalystėje tradiciją, prašome visų turnyro dalyvių ir svečių gerbti turnyro organizatorius ir tausoti BLKL sporto centro įrangą bei darbuotojų indėlį į turnyro organizavimą, t.y. atvykti nurodytu laiku, laikytis reikalavimo dėvėti tinkamą avalynę, nešiukšlinti, nepažeisti viešosios tvarkos taisyklių, palaikyti individualias komandas bei solidariai pasveikinti kiekvienų varžybų nugalėtojus! Komandoms rekomenduojame atsivežti kamuolius, kuriais galėsite naudotis apšilimų bei pertraukų metu. Esant grubiems komandiniams/asmeniniams turnyro taisyklių bei viešosios tvarkos pažeidimams, organizatoriai pasilieka teisę diskvalifikuoti prasižengusią komandą/žaidėją.
Mažosios ir Didžiosios taurių laimėtojams primename, kad reikia laikytis Sporto centro įstatų ir  nelaistyti šampano salėje bei nekirpti krepšinio stovo tinklelio.

Grupių ir atkrintamųjų Varžybos Spalio 15d University Way, London E16 2RB, UK salėja .

Finalai vyks Lapkričio 18d.BLKL salėja  Dagenhame
Mažosios taurės turnyras  Šiame turnyre dalyvauja8  komandos:
Ambasada, Bomba, A13 Steel , Monday Team,  Viesulas II,  GintarasBC, IpswichMeru2.
8 komandų bus suskirstytos į 2 pogrupius po 4 komandas, pirmos dvi pogrupio komandas  pateks į pusfinalių etapą.   

Didžiosios taurės turnyras Spalio 15d. Šiame turnyre dalyvaus 12 komandų:
TopTeam,  Kyborgai, Wisbech, Vytis, Seciro, LBC, Kailiai, Tornadas, LTBC, Viesulas, Vilkai,IpswichMeru

Mažosios Taurės turnyras Sapalio 15d.  University Way, London E16 2RB, UK salėja

A pogrupis

1.A13Steel

 

 

 

 

2MondayTeam

 

 

 

 

3.Viesulas2

 

 

 

 

4.Ambasada

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B pogrupis

1.Bomba

 

 

 

 

2.IpswicMeru2

 

 

 

 

3.GintarasBC

 

 

 

 

4. Akmenė BC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Didžiosios Taurės Turnyras Salio15d University Way, London E16 2RB, UK Salėja

A pogrupis

1.LTBC

 

 

 

 

2.Vilkai

 

 

 

 

3.Viesulas

 

 

 

 

4.Seciro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B pogrupis

1.LBC

 

 

 

 

2.IpswichMeru

 

 

 

 

3.Kyborgai

 

 

 

 

4.Wisbech

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C pogrupis

1.TopTeem

 

 

 

 

2.Vytis

 

 

 

 

3.Tornadas

 

 

 

 

4.Kailai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ketvirtfinalyje/Pusfinalyja komandos susitiks tokia tvarka:

1/4 FINALO             1/ 2 FINALO                               DĖL 3 VIETOS           FINALAS

 

 

A1-D2 (A)

 

 

 

 

A-     B

 

 

 

 

A-B pralaimėtojas

Su

C-D pralaimėtojas

 

 

 

 

A-B nugalėtojas

Su

C-D nugalėtoju



 

 

B1- C2 (B)



 

 

C1- B2 (C)

 

 

 

 

C-      D



 

 

D1- A2 (D)



Varžybų Grafikas B Salėja

Sekmadienis 15.10.17

Mažosios Taurės turnyras Sapalio 15d.  University Way, London E16 2RB, UK salėja

9.30                        A13Steel  42 -8  Ambasada

10.00                     MondayTeam16 - 25 Viesulas2

10.30                     MondayTeam 18 - 28  Ambasada

11.00                    A13Steel 29 -16  Viesulas2

11.30                    Ambasada  20 -33 Viesulas2

12.00                    A13Steel 34 -20  MondayTeam

B grupė

12.30                    Bomba26  - 4 AkmenėBC

13.00                   IpswicMeru2  10 - 27 GintarasBC

13.30                   IpswicMeru2 14 - 29  Bomba

14.00                   AkmenėBC 18 - 23 GintarasBC

14.30                   Bomba 28 - 28 (2-0 pratesime 30-28) GintarasBC

15.00                   AkmenėBC 40 - 30 IpswicMeru2

 

Didžiosios Taurės Turnyro Grafikas A Salė Salio15d University Way, London E16 2RB, UK Salėja

 

A grupė

9.30                       LTBC  14 -25 Seciro

10.00                     Vilkai 26- 36Viesulas

10.30                     Vilkai 19 - 32 LTBC

11.00                    Seciro 27  - 15 Viesulas

11.30                     LTBC31   - 24  Viesulas

12.00                    Seciro 35  - 30 Vilkai

B grupė

12.30                    LBC  35 - 30Wisbech

13.00                   IpswichMeru 13  - 34 Kyborgai

13.30                   IpswichMeru 28  - 37 LBC

14.00                   Wisbech 28  - 26 Kyborgai

14.30                   Wisbech 34 - 22 IpswichMeru

15.00                   LBC 30 -21  Kyborgai

C grupė

15.30              A Sale    TopTeam 28 - 26Kailai

15.30              B Sale    Vytis 18 -35 Tornadas

16.00              A Sale    Vytis 25 - 46  TopTeam

16.00              B Sale    Kailai 28 - 19Tornadas

16.30              A Sale   TopTeam 31- 26Tornadas

16.30              B Sale    Kailai 39 -24 Vytis

Didžiosios taurės ¼ finalio etapas

17.30               A Sale      A1Seciro 30 - 27 Tornadas D2 Trečia viet. pog. antra kom. ( A )

17.30                B Sale     B1 LBC 17 - 25 Kailiai C2 ( B )

18.00               A Sale      C1 TopTeam 31  - 27 Wisbech B2  ( C )

18.00               B Sale    D1 Trečia viet. pog. pirma kom. Kyborgai  25 - 41  LTBC A2 ( D )

 

Šeštadienis 18.11.17  BLKL Sale

 

Mažosios taurės ½ finalio etapas

9.30                     A 1 A13 Steel 30 -26 Gintaras BC  B2

10.00                     B1  Bomba 18 - 20 Viesulas 2 A2

Didžiosios taurės ½ finalio etapas

10.30                     A Seciro 18 - 28 KailiaiB

11.00                     C TopTeam 23 - 25 D LTBC

Mažosios taurės

11.30                Rungtynės dėl 3  vietos

Gintaras 17  vs 21 Bomba

Didžiosios taurės

12.00                Rungtynės dėl 3  vietos

Seciro 30 vs 44 TopTeam

Mažosios taurės Finalai

A13 Steel 24 vs 20 Viesulas

 

Didžiosios taurės Finalai

Kailiai16 vs 13 LTBC

14:15 Apdovanojimai