Online: ( 614 )
Sekmadienis, 19 Lapkritis 2017

"Šilas" - maistas į namus!

BLKL Facebook'e

17/18 BLKL Londonas

Artistai BC Credo Greenwich Royals LBC Build London LTBC Medelynas Seciro BC Sparta BC Top Team Tornadas Viesulas BC Vilkai Volfas

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
 
 
 

BLK(A)L 2012-13
Raundo rezultatai - Reguliarusis sezonas (14.09.2012 - 12.03.2013)

Sekmadienis, 30.09.2012 - 1. Rungtynių diena
  16:50 h Rebels Royus 48 - 39
  17:50 h L.Ryto ak.II KENTai 35 - 62
  18:50 h Atletas Saurum 39 - 60
Sekmadienis, 07.10.2012 - 1. Rungtynių diena
  17:50 h Royus Sparta BC 38 - 25
  18:50 h Rebels KENTai 45 - 38
  19:50 h Atletas L.Ryto ak.II 64 - 28
Penktadienis, 12.10.2012 - 1. Rungtynių diena
  19:50 h L.Ryto ak.II Medelynas II 24 - 48
  20:50 h Kaunas BC Saurum 38 - 36
Sekmadienis, 14.10.2012 - 1. Rungtynių diena
  17:45 h L.Ryto ak.II Artistai BC 28 - 59
  18:45 h KENTai Sparta BC 20 - 35
  19:45 h Alfa Atletas 40 - 46
Sekmadienis, 21.10.2012 - 1. Rungtynių diena
  17:40 h Artistai BC SuperSonics 35 - 44
  18:40 h Sparta BC Rebels 29 - 36
  19:40 h Alfa Royus 31 - 53
Sekmadienis, 28.10.2012 - 1. Rungtynių diena
  17:40 h Rebels Medelynas II 55 - 39
  18:40 h Alfa Artistai BC 30 - 52
  19:40 h Kaunas BC SuperSonics 59 - 26
Sekmadienis, 04.11.2012 - 1. Rungtynių diena
  17:40 h Atletas Rebels 39 - 47
  18:40 h Sparta BC Saurum 35 - 31
  19:40 h Royus L.Ryto ak.II 64 - 39
Sekmadienis, 11.11.2012 - 1. Rungtynių diena
  17:40 h KENTai Royus 47 - 45
  18:40 h Kaunas BC Alfa 37 - 26
  19:40 h Artistai BC Saurum 56 - 42
Sekmadienis, 18.11.2012 - 1. Rungtynių diena
  17:40 h L.Ryto ak.II Rebels 31 - 86
  18:40 h SuperSonics Royus 56 - 45
  19:40 h Atletas Medelynas II 36 - 45
Sekmadienis, 25.11.2012 - 1. Rungtynių diena
  17:40 h L.Ryto ak.II Kaunas BC 34 - 62
  18:40 h Atletas Royus 35 - 52
  19:40 h Alfa KENTai 36 - 47
Sekmadienis, 02.12.2012 - 1. Rungtynių diena
  17:40 h L.Ryto ak.II Sparta BC 34 - 57
  18:40 h Artistai BC Rebels 43 - 46
  19:40 h SuperSonics Saurum 53 - 28
Sekmadienis, 09.12.2012 - 1. Rungtynių diena
  17:40 h Kaunas BC Atletas 60 - 34
  18:40 h Medelynas II KENTai 56 - 42
  19:40 h Alfa SuperSonics 41 - 36
Sekmadienis, 13.01.2013 - 1. Rungtynių diena
  17:30 h Medelynas II Artistai BC 35 - 37
  18:30 h Kaunas BC KENTai 42 - 35
  19:30 h SuperSonics Sparta BC 42 - 34
Sekmadienis, 20.01.2013 - 1. Rungtynių diena
  17:30 h SuperSonics Atletas 58 - 43
  18:30 h Medelynas II Royus 35 - 46
  19:30 h Saurum Alfa 41 - 42
Sekmadienis, 27.01.2013 - 1. Rungtynių diena
  16:00 h Saurum L.Ryto ak.II 96 - 36
  17:10 h Medelynas II Sparta BC 42 - 41
  18:20 h Artistai BC KENTai 59 - 29
  19:30 h Rebels Kaunas BC 60 - 28
Sekmadienis, 03.02.2013 - 1. Rungtynių diena
  17:30 h Medelynas II Alfa 50 - 35
  18:30 h SuperSonics KENTai 55 - 47
  19:30 h Artistai BC Atletas 54 - 47
Sekmadienis, 10.02.2013 - 1. Rungtynių diena
  16:00 h L.Ryto ak.II Alfa 39 - 58
  17:10 h Kaunas BC Sparta BC 42 - 38
  18:20 h Medelynas II Saurum 66 - 52
  19:30 h Royus Artistai BC 34 - 89
Sekmadienis, 17.02.2013 - 1. Rungtynių diena
  16:00 h Sparta BC Atletas 54 - 24
  17:10 h Rebels Alfa 45 - 35
  18:20 h Medelynas II SuperSonics 52 - 40
  19:30 h Kaunas BC Artistai BC 54 - 45
Sekmadienis, 24.02.2013 - 1. Rungtynių diena
  17:40 h L.Ryto ak.II SuperSonics 39 - 70
  18:40 h Rebels Saurum 48 - 39
  19:40 h Sparta BC Artistai BC 60 - 54
Sekmadienis, 03.03.2013 - 1. Rungtynių diena
  17:40 h Kaunas BC Royus 40 - 48
  18:40 h Sparta BC Alfa 44 - 24
  19:40 h KENTai Saurum 53 - 47
Sekmadienis, 10.03.2013 - 1. Rungtynių diena
  16:50 h Kaunas BC Medelynas II 32 - 40
  17:50 h Atletas KENTai 20 - 0
  18:50 h Saurum Royus 47 - 45
  19:50 h Rebels SuperSonics 60 - 53 (OT 10 - 3)